Kıvırcık Ali Hayatını Kaybetti!

Kıvırcık Ali Hayatını Kaybetti

Kıvırcık Ali’ olarak bilinen Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz’in (42) Çatalca’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sabah 05.30 sıralarında Çatalca Tepecik mevkiinde meydana gelen kazada Ali Özütemiz’in otomobilinin takla attığı ifade edildi.

Beşiktaş’taki stüdyosunda albüm çalışması yapan sanatçının sabaha karşı evine giderken kaza geçirdiği bildirildi. 42 yaşındaki Özütemiz’in hayatını kaybettiği, cesedinin ise hastane morguna kaldırıldığı öğrenildi.

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

Çatalca’da geçirdiği trafik kazasında ölen “Kıvırcık Ali” olarak bilinen Türk halk müziği sanatçısı Ali Özütemiz’in cenazesi Büyükçemece Devlet Hastanesi morguna getirildi. Acı haberi alan Özütemiz’in yakınları ve sevenleri hastaneye akın etti.

Özütemiz’in yeni kaset çalışmaları için Beşiktaş’taki stüdyodan Çatalca’daki evine giderken Tepecik mevkii’nde kaza geçirdiği öğrenildi.Kendisine Allah’tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

6 yorum

  1. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah bütün müminleri cennetine götürmeyi nasip etsin amin.

  2. Allahım! ühü ühü ühü ühü Kıvırcık ali hayatını kaybetti!Ben ona sultanlarımı gönderecektim.Ben tanay

  3. Güzel sözcüklerle ruhumuzu yönlendiren müzigiyle bütün insanlari ayni mezhep ayni dinden yapan yeri doldurulmasi mümkün olmayan erenlerdendi alevi olmak böyle birsey acimiz büyük.Milpa adiyla yorum yapan o kardesimiz her kimse ciddi kisilik sorunu var.

  4. kıvırcık ali abimize allahtan rahmet tüm sevenlerine bas sağlı diler allahtan rahmet dilerim büyük bir yıldız daha kaydı acımız büyük

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir