Başkandan KO-MEK Kursiyerine Tebrik

Başkandan KO-MEK Kursiyerine Tebrik

komek1

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, BUSİAD’ın düzenlediği etkinlikte 3. olan ebru kursiyeri Semra Çavuş’u kabul etti. KO-MEK’in ebru kursiyerlerinden olan Çavuş, Başkan Karaosmanoğlu’na dereceye giren eserinin bir benzerini hediye etti. Artık bir halk üniversitesi konumuna gelen KO-MEK’in toplumda çok önemli bir işlevi olduğuna değinen Başkan Karaosmanoğlu, Semra Çavuş’u elde ettiği başarı nedeniyle kutladı.
 
Bursa Sanayici ve İş Adamları Derneği (BUSİAD)’nin düzenlediği kumaş desenli tasarım yarışmasında oluşturduğu ebru deseniyle 3. olan Ebru Çavuş, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. KO-MEK Gölcük Kurs Merkezi’nde ebru eğitimi alan Çavuş, aynı zamanda Rotterdam İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmenliği yapıyor. Semra Çavuş, ziyaretinde Başkan Karaosmanoğlu’na yarışmada derece alan deseninin bir benzerini hediye etti.
 
Çavuş, KO-MEK’te aldığı eğitimin kendisine çok şey kattığını dile getirdi. KO-MEK’in her yıl binlerce kişinin eğitim aldığı bir halk üniversitesi haline gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’KO-MEK sadece branş eğitimi veren bir kurum değildir. KO-MEK insanlarımızın birbirini tanıdığı, dostlukların arkadaşlıkların geliştiği, farklı kültürdeki insanların kaynaştığı bir eğitim yuvası haline geldi’’ dedi.

komek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir