Aranan Katil Teslim Oldu

Aranan Katil Teslim Oldu

KATİL

Babasına üzüldüğü için teslim olmuş

Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, Cem Garipoğlu’nun babasının durumundan dolayı vicdan azabı çektiğini ve teslim olmasında bu durumun etkili olduğunu söyledi.

Garipoğlu ailesinin Avukatı Aytekin Kaya, Cem Garipoğlu’nun babasının durumundan dolayı vicdan azabı çektiğini ve “Babama üzüldüğüm için teslim oluyorum” dediğini ifade etti.

Cinayetinin katil zanlısı olarak aranan firari şüpheli Cem Garipoğlu’nu polise teslim eden Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, Cem’in yakalanma sürecine ilişkin bilgi verdi. Akşam saatlerinde telefonla kendisini arayan ancak kim olduğunu bilmediği bir kişinin, Cem’in teslim olacağını ve Bahçelievler’de kendisini bekleyeceğini söylediğini anlatan Kaya, bunun üzerine İncirli’de, E-5 Karayolu kenarında Cem’i arabasına aldığını belirtti.

Yolda Cem’in sucuk ekmek istediğini aktaran Kaya, Cem Garipoğlu’nun kendisine, babasının cezaevinde olmasından dolayı vicdan azabı çektiğini ve teslim olma kararını babasını daha fazla yıpratmamak için verdiğini anlattığını söyledi. Cem’in “Babama üzüldüğüm için teslim oluyorum.” dediğini belirten Kaya, saat 01.00 sularında polislerle buluşarak Cem’i teslim ettiğini ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir