Trabzoncell’e Büyük İlgi

Trabzoncell'e Büyük İlgi

avea

10 günde 5 bin aboneye ulaştı
Trabzonsporlular Trabzoncell’e büyük ilgi gösterdi.
Avea ile mobil telekomünikasyon alanında işbirliğine giden Trabzonspor’un, Trabzonsporlular’ın hizmetine sunduğu TrabzonCell’in, 10 günde 5 bin aboneye ulaştığı bildirildi.
TrabzonCell’den yapılan açıklamada, satışlarda en çok dikkati çeken noktanın, Trabzon ile İstanbul’un abone sayısında başa baş gitmesi olduğu belirtildi.

Trabzonspor Telekomünikasyon Genel Müdürü Sinan Zengin, yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
”TrabzonCell ile belirlediğimiz hedefleri daha da ileri noktalara taşımaya kararlıyız. On gün gibi kısa bir sürede beklediğimiz sayıları elde etmeye başladık. TrabzonCell’in, kulübümüze sağlayacağı ek gelir ile takım olarak daha iyi noktalara geleceğiz. Bu yüzden tüm taraftarlarımızın TrabzonCell hattı alarak hem avantajlı konuşmalarını, hem de kulüplerine destek olmalarını istiyoruz.
Şu anda elde etmiş olduğumuz veriler doğrultusunda TrabzonCell ile rakiplerimizi ciddi şekilde geride bırakacağımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapımız, eğitimli ve işinde profesyonel kadromuz, sunduğumuz avantajlı konuşma alternatiflerimiz ve taraftarımızın kulüplerine bağlılığının TrabzonCell’i farklı noktalara taşıyacağına inanıyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir