Karadenizliler Bu Sene Yazı Göremedi

Karadenizliler Bu Sene Yazı Göremedi

yağmurr

Karadeniz Bu Yıl Yazı Göremeyecek
Türkiye’nin İç ve Batı Kesimlerinde Hava Sıcaklığı 2 İla 4 Derece Artarken, Yağış; Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun Bir Bölümünde Etkili Olacak.
Ege ve Akdeniz başta olmak üzere sahillerde sıcaklık yeniden artıyor. Türkiye’nin iç ve batı kesimlerinde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece artarken, yağış; Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun bir bölümünde etkili olacak.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden elde edilen bilgilere göre; Türkiye’nin kuzeydoğu kesimlerinde aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Rüzgar, Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu bölgelerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetlice esecek.

Bölgelerdeki hava durumu

Marmara: Az bulutlu ve açık.

Ege: Az bulutlu ve açık, zamanla iç kesimleri parçalı bulutlu.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık.

İç Anadolu: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzey ve doğusu parçalı bulutlu.

Batı Karadeniz: Az bulutlu ve açık, Sinop çevreleri ile zamanla bölge geneli parçalı bulutlu.

Orta ve Doğu Karadeniz: Az bulutlu ve açık, kıyıları ile zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Samsun ve Ordu ile öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

  şirin

Doğu Anadolu: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzey ve doğusu parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kuzeyi (Erzincan, Erzurum, Kars, Ardahan, Bingöl, Ağrı, Iğdır) ile zamanla Muş ve Van çevreleri aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık, zamanla doğusu parçalı bulutlu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir