Get Adobe Flash player


İstanbul’da Gloria Estefan Konseri

estefan

Latin müziğinin ünlü isimlerinden Gloria Estefan, İstanbul’da

Latin müziğinin önde gelen isimlerinden Küba asıllı Gloria Estefan, Avrupa turnesini İstanbul konseriyle tamamladı. Kuruçeşme Arena’daki konsere müzik severler büyük ilgi gösterdi. Konseri Türkiye’nin ünlü şarkıcıları da izledi.
Sahneye Türkçe “merhaba” diyerek çıkan Gloria Estefan , sahne performansıyla seyircileri büyüledi. Türkiye’yi ve İstanbul’u çok sevdiğini belirten Estefan, “çok güzel bir gece, burada olmaktan çok mutluyum” şeklinde konuştu. Seyircilere zaman zaman Türkçe seslenen Estefan’a sahnede dansçılar da eşlik etti.

Konseri izlemeye gelen sanatçılardan Kubat, “Bu gece Gloria Estefan ile güzel bir nostalji yapacağız. Estefan’ı İstanbul’a getiren organizatörlere teşekkür ederim. Estefan, çok sevdiğim ve dinlediğim bir sanatçı” ifadelerini kullandı.
Şarkıcı Yonca Evcimik de Estefan hayranı olduğunu dile getirdi. Evcimik, dünyaca ünlü sanatçıların İstanbul’da sahne almasının sevindirirci olduğunu söyledi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>