Turizm Şehri Marmaris

Turizm Şehri Marmaris

marmaris

Marmaris
Ege ve Akdeniz’in kucaklaştığı noktada eşsiz bir koya açılan bir cennet Marmaris. Sırtını ormanların yeşiline dayamış, Heredot’un “dünyanın en güzel göğsüne sahip” dediği modern bir turizm şehri.
Konumu, hem Marmaris’e hem de Marmaris’ten diğer merkezlere, tarih ve doğa kokan güzelliklere ulaşılmasını kolaylaştırır. Hava ulaşımının yapıldığı Dalaman Havaalanı sadece bir saat uzaklıktadır. Şehirlerarası otobüslerle istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Görmek istediğiniz yerleri katılacağınız turlarla bir gün içinde gezebilir, akşam tekrar Marmaris’te kaldığınız yere dönebilirsiniz. Rodos ise sadece 45 dakika uzaklıkta. Yatların rotaları mutlaka Marmaris’ten geçer. Bakır koylar sizi karşılayacaktır. Kışlama, bakım, onarım imkanlarının en geniş halyle sunulduğu yüksek kapasiteli marina çekek yerleri 12 ay yatçıların hizmetinde.
Gün boyu kesintisiz işleyen minibüs ve otobüs ring seferleri, “çek çek” ve denizden dolmuş-botlar ulaşımı kolay ve zevkli hale getiriyor. Ayrıca kordon boyunca günlük ya da haftalık turlar yapan irili ufaklı pek çok tekne ile son derece keyifli zamanlar da geçirmeniz mümkün. Ancak bizden size öneri, mümkün olduğu kadar bir tekne kiralayabilecek sayıda arkadaşınızı toplayarak bu işi yapmanız. Özellikle müzik zevki ve müziğin volümü sorun olabiliyor! Şimdiden keyifli tatiller.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir