Sahibinin İşkence Yaptığı Köpek Kurtarıldı

Sahibinin İşkence Yaptığı Köpek Kurtarıldı

işkence

Bu nasıl insanlık?
Fotoğrafta gördüğünüz bu zavallı köpek, hayvan haklarını koruma derneğini harekete geçirdi. Beli bükülmüş, bir deri bir kemik kalmış olan köpek ,kurtarıldığı zaman yürümekte dahi zorlanıyordu.
Sahibi tarafından işkence yapılıp olmadık eziyetlere maruz kalan bu savunmasız köpek, bağlı olduğu direkten kurtarma ekipleri tarafından kurtarıldığı zaman, insan olanın içini cız ettirecek bir durumdaydı.
Psikolog doktor Vincent Egan hayvanlara bu zalimce işkenceyi yapanların insanlıktan çok uzak olduğunu, hissiz, sadist bir kimsenin ancak böylesi bir şey yapacağını, bu tür insanların ruh sağlıklarının yerinde olmadığını ve eziyet ederek öldürmekten zevk alan insanlar olduğunu ifade etti.
İnsanları daha duyarlı olmaya davet ederek bugün bu hayvana böylesi bir eziyeti reva gören kişiliği bozuk bir insanın, yarın çocuklara da bunu yapabileceğini söylerek insanları tavır almaya davet etti.

1 Yorum

  1. aşağılık insanların hazları için yaptıkları bu iğrenç davranış başlarına feci bela olacak.onların kafasını yeyip bitirece k tekme tokat şaşıracaklar bu zavallı köpek var ya hakkını almadan seni rahat bırakmaz . her gözünü kapattığında seni bulup ifadeni alacak bu cinayettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir