Ereğlilerin Tarkan’a Sevgisi

Ereğlilerin Tarkan'a Sevgisi

 tarkann
Tarkan,Yine Coşturdu
Zonguldak’ın Ereğli Belediyesi tarafından bu sene 16.’sı düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali, ünlü popstar Tarkan’ın konseri ile sona erdi. Konserde sahne alan sanatçı, onbinlerce hayranını coşturdu. Konseri izlemeye gelenler, Tarkan’ın tüm şarkılarına eşlik etti. Ereğli’de düzenlenen festival etkinlikleri kapsamında Pazar akşamı ilk olarak sahneye Grup Ela çıktı. Grup yaklaşık 1 saat boyunca sahnede kaldı. Daha sonra sahneye çıkan Tarkan ‘HÜP’ şarkısı ile sahne aldı.
Festivalin son gününde kalabalık bir topluluk karşısına çıkan Megastar Tarkan Tevetoğlu, konser boyunca 4 kıyafet değiştirdi. Bir kostümünde Michael Jackson’ın resminin bulunduğu tişört giyen Tarkan, ünlü sanatçının örnek alınacak bir pop müziği kralı olduğunu ifade etti. Tarkan, Michael Jackson’un kendisinin idolü olduğunu dile getirdi. Her şarkısında Tarkan’a eşlik eden vatandaşlar, şarkıcının kıvrak danslarını da ilgili ile izledi.
Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, konser sırasında Tarkan’a hediyelerini verdi. Megastar Tarkan ise alanda çok sayıda dinleyicinin bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek sahneden ayrıldı. Konserin ardından muhteşem bir  havai fişek gösterisi sergilendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir