Armutlu

Armutlu

armutlu

Armutlu’ya Nasıl Gidilir?
Armutlu Tatil Köyü, Samanlı Dağları`nın Marmara Denizi`ne indiği güzide bir noktada bulunuyor. Konumu itibariyle bakir ve temiz bir denize sahip olan Armutlu Tatil Köyü Yalova`ya 55, Gemlik`e 42, Bursa`ya 80 km mesafede bulunuyor. Armut Tatil Köyü`ne karayolu ile kolayca ulaşılabildiği gibi, İstanbul -Yenikapı`dan Armutlu`ya tarifeli deniz otobüsleriyle veya Yalova üzerinden feribotla da ulaşmak mümkün. İstanbul`dan Armutlu Tatil Köyü`ne ulaşım 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşiyor. Deniz otobüsü iskelesi 2002 yılında tamamlanmış ve o tarihten beri hizmet vermektedir.

Deniz otobüsü
İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan – Armutlu’ya deniz otobüsüyle 70 dakikada ulaşabilirsiniz.
İDO Deniz Otobüsleri’nin tatil köyüne her gün tarifeli seferleri vardır.
İDO Yenikapı-Armutlu Deniz Otobüsü Sefer Tarifesi İçin Seçiniz.

Özel otomobiliniz
Aracınızla gidecekseniz, İstanbul – Yalova arasını hızlı feribot ile sadece 45 dakikada alabilirsiniz. Yalova’dan Armutlu’ya, dilerseniz, Bursa yolu üzerinden, dilerseniz Çınarcık yolu (sahil yolu) üzerinden ulaşabilirsiniz.
Armutlu Tatil Köyü Yalova’ya 55 km, Gemlik’e 42 km mesafededir.
İDO Yenikapı-Yalova Feribot Sefer Tarifesi İçin Seçiniz.

Toplu taşıma araçları
İstanbul istikametinden gelen misafirlerimiz için,İDO’ nun hızlı deniz otobüsleri ile ( İstanbul-Yalova) Yalova’ya gelebilirsiniz. İDO terminalinin hemen yanından, Yalova – Armutlu minibüsleri ile Tatil köyümüzün girişine kadar gelebilirsiniz.
Bursa İstikametinden gelen misafirlerimiz ise, Gemlik ilçe merkezinden, Gemlik – Armutlu minibüsleri ile tatil köyümüze ulaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir