Get Adobe Flash player


Teröristler Şehre İndi!

Hatay’ın Dörtyol İlçesine Bağlı Topaktaş Yaylası’na Gelen Teröristlerin 2 Market ve Fırından Zorla Erzak Alıp, Vatandaşlara Ait 2 Kamyonet ile Bir Minibüsü Gasbederek, Kaçtıkları Bildirildi.
Hatay’ın Dörtyol ilçesine bağlı Topaktaş Yaylası’na gelen teröristlerin 2 market ve fırından zorla erzak alıp, vatandaşlara ait 2 kamyonet ile bir minibüsü gasbederek, kaçtıkları bildirildi.
Dörtyol Kaymakamı Hayri Sandıkçı, uzun namlulu silahlarla Topaktaş Yaylası’na gelen terör örgütü PKK mensubu oldukları belirlenen yaklaşık 25 teröristin önce 2 market ve bir fırından 50’şer kiloluk 9 torba un ile ekmek, 40 kilo bal, makarna, pirinç gibi erzağı zorla aldıkları, ardından vatandaşlara ait 2 kamyonet ile bir minibüsü gasbedip, kaçtıklarını açıkladı.
Güvenlik ekiplerinin operasyona başladığını belirten Sandıkçı, “Gasbedilen malların değeri yaklaşık 6 bin TL. Teröristlerin ellerinde rehine yok. Minibüs ile kamyonetin birinin akaryakıtı bittiği için dağlık alanda bırakılmış, diğer kamyonetle uzaklaşan teröristler aranıyor” dedi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>