Saba Tümer’e Taciz

Saba Tümer'e Taciz

saba tümer                                                                                                                                                                   Saba Tümer taciz olayını anlattı
Canlı yayından “ben de tacize uğradım” diye ağzından kaçırmıştı. Tümer daha sonra bir kez değil 3 kez taciz edildiğini söyledi. Ve o anları anlattı.   
Saba Tümer önceki gün tacize uğrayan konuğunu ağırlarken “Ben seni çok iyi anlıyorum, aynı şey benim de başıma geldi” itirafıyla gündeme oturdu. döküldü. Tümer canlı yayında konuyu kapattı, kendini taciz edenleri açıklamadı. Ama sonra ısrarlı sorular karşısında ilk kez konuştu.
MUTAASIP BİR AİLENİN İŞADAMI OĞLU
Tümer Vatan’a şunları söyledi: “Bahsettiğim olayı kafamdan tamamen çıkartmıştım. Ta ki Selen’in (Görgüzel) programda anlattıklarına kadar. Evet ben de iki kez sözlü, bir kez de fiziksel tacizle karşı karşıya kaldım. Fiziksel taciz 2 yıl önce yazın başıma geldi. Mutaassıp bir ailenin oğlu olan ünlü bir iş adamı, arabasıyla beni evime bırakıyordu. Biraz alkollüydü. Arabasını durdurup beni öpmeye kalkıştı. Arabadan atlayıp, titreyerek kaçtım. Birkaç hafta bu olayın etkisinden kurtulamadım. Gerçekten çok korkunç bir şey. İnsanın psikolojisi bozuluyor…”
Tümer “Sözlü tacizler kimden oldu?” sorumuza ise “Biri oyuncuydu, diğeri de televizyoncu ama isimlerini asla açıklamam” diye cevap verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir