Katil Aranıyor!

Münevver Karabulut
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem G’nin yakalanması için yurtdışına özel bir ekip gönderildiğini belirterek, “Gereken her şey yapılıyor. Hem bizim ekipler hem de interpol zanlının yakalanması için çalışıyor” dedi.
Bahçeşehir’de bıçaklanarak öldürüldükten sonra başı gövdesinden testereyle kesilen ve cesedi Etiler’de çöp konteyrına atılan 17 yaşındaki Münevver Karabulut’un ölümünün üzerinden 108 gün geçmesine rağmen, katil zanlısı erkek arkadaşı Cem G. hala yakalanamadı. Yurtdışına kaçtığı tahmin edilen ve hakkında kırmızı bülten çıkarılan Garipoğlu’nun yakalanması için özel ekipler oluşturulurken, İçişleri Bakanı Beşir Atalay basın mensuplarının konuyla ilgili sorusu üzerine yurtdışında da ekip gönderildiğini açıkladı.
Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasının açılışının ardından gazetecilerin, Cem Garipoğlu’nun yakalanması için yurtdışında özel bir ekibin görevlendirilip görevlendirilmediğini sorması üzerine Bakan Beşir Atalay, “Zaten öyle ve ekip çalışıyor. Gereken her şey yapılıyor. Yurtiçi ve yurtdışında gerekli çalışmalar yapılıyor. İnterpol aracılığıyla da gereken yapılıyor” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir