Düzgün Göğüslerin SIRRI

Düzgün Göğüslerin SIRRI

imagesGöğüs Estetiği Yaptırın 
Forma Girmek İstediğiniz için Zayıfladınız Bu Arada Göğüsleriniz Küçüldü ve Şimdi Öyle Bir Probleminiz Var ya da Yıllarca Anne Olmak İstediniz ve Sonunda Dünyalar Güzeli Bir Bebeğiniz Oldu Ama Tek Problem Göğüslerinizin Sarkması. Artık Bunları Dert Etmenize Gerek Yok.
Boğaziçi Tıp Merkezi’nde her türlü meme derdinin devası var. İnce bir vucut yapısına sahip olanlar için “Göğüs Büyütme”, büyük göğüslü bayanlar için “Göğüs Küçültme” ve tabi ki herkesin ihtiyaç duyabileceği “Göğüs Dikleştirme” operasyonları uzman bir kadro tarafından kısa bir sürede ve başarılı bir şekilde yapılıyor.
Halk arasında bazı ameliyatlar yazın yapılmaz diye yanlış bir kanı var. Bu kanı kesinlikle doğru değil. Meme küçültme estetik ameliyatı her mevsimde güvenle yapılabilir. Ancak özellikle meme küçültme ameliyatlarından sonra belirli bir süre bandaj kullanmak gerekebilir. Eğer bu bandajı kapatabilecek şekilde giyinirseniz gönül rahatlığıyla göğüs estetiği yaptırabilirsiniz.
Bu İşlemden sonra belirli bir süre denize girmemeniz, direkt yakıcı güneşten uzak durmanız gerekebilir.
Özel bir sutyen kullanıp, 2-3 haftalık deniz ve güneş kısıtlamasından sonra muhteşem fiziğinizle deniz ve plajda boy göstermeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir