Çocuğu Havada Yakaladı

Düşen Çocuğu Havada Tuttu
Bahçede halı yıkayan komşu, 2 yaşındaki çocuğun 3. kattaki evlerinin pencereden sarktığını farketti. Ani bir hareketle kollarını açan komşu, düşen çocuğu havada yakaladı.   
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kayseri’nin Talas ilçesi Pazar Caddesi Beyazsaray Sitesi’nde 3. katta oturan 2 yaşındaki Berat Sait Özer, pencereden sarkarken dengesini kaybedip düştü.
Apartman bahçesinde yakınlarıyla birlikte halı yıkamakta olan 18 yaşındaki Özhan Altuntaş, düşmekte olan çocuğu fark ederek, kollarını açarak tuttu.
Özhan Altuntaş ve tuttuğu Berat Sait Özer, birlikte yere düştü. Olayda hafif yaralanan Berat Sait Özer, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan kontrolden sonra taburcu edildi.
Olayın bir mucize olduğunu ve oğlunun sağ olarak kurtulmasına çok sevindiğini belirten baba Taner Özer, AA muhabirinin fotoğraf ve görüntü çekme isteğini kabul etmedi.
Özer, ”Şu anda çok gerginiz. Çocuğumun kurtulması Allah’ın bir mucizesi” dedi.
Olayın görgü tanıkları da düşmekte olan çocuğu, pencereden sarkarken fark eden Özhan Altuntaş’ın kollarını açarak tuttuğunu, daha sonra her ikisinin de yere düştüğünü anlattılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir