Çağan Irmak

Çağan Irmak

çağan ırmak

Karanlık
Çağan Irmak’ın Yeni Filmi Karanlıktakiler, 2 Ekim’de Vizyona Giriyor
Kadın erkek ilişkilerinin metropol cenahında nasıl yaşandığı anlattığı romantik Issız Adam filmi ile bu sezon yaklaşık 3 milyon’a yakın seyirciyi sinemalara çeken yönetmen Çağan Irmak, yeni filmi Karanlıktakiler’in çekimlerini tamamladı.
Erdem Akakçe, Meral Çetinkaya, Derya Alabora, Rıza Akın, Durul Bazan’ın rol aldığı filmde, 30’lu yaşlarında psikolojik sorunları olan annesi Gülseren (Meral Çetinkaya) ile birlikte yaşamak zorunda kalan ve bir kadına aşık olan Egemen’in (Erdem Akakçe) yaşadıklarını izleyeceğiz. Egemen’in ona takıntılı derecede bağlı olan annesi Gülseren ile aşık olduğu Umay (Derya Alabora) arasındaki kalışı onu bir hesaplaşmanın içine çekecektir.
Çağan Irmak’ın, Mustafa Hakkında Herşey, Babam ve Oğlum ile Issız Adam filmlerinde hep yan hikâye olarak anlattığı anne oğul ilişkisinin bu sefer Karanlıktakiler filminde ana hikâyeye terfi ettiği söylenebilir. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen filmin en büyük sürprizinin Gülseren rolündeki Meral Çetinkaya olacağını tahmin etmek de zor değil. Irmak’ın altıncı filmi olan Karanlıktakiler, 2 Ekim’de seyirciyle buluşacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir