Açlıktan Öldü!

Açlıktan Öldü!

küçük kız

7 yaşında sadece 9 kiloydu 
Baba cinayeti tasarladı, anne uyguladı ve 7 yaşındaki küçük kızları açlıktan öldü.
Avustralya’da bir anne ve baba, 7 yaşındaki otistik kızlarını aç bırakarak öldürmekten suçlu bulundu. Avustralya’nın ABC News televizyon kanalının haberine göre küçük kızın cesedini inceleyen doktorlar “Şimdiye kadar bu ülkede meydana gelen en korkunç açlığa bağlı ölümdü. Küçük kızın bedeni o kadar kurumuş ki sadece deri kemikti ve mumyalara benziyordu” dediler.
New South Wales Eyalet Yüksek Mahkemesi jürisi, Kasım 2007’de hayatını kaybeden küçük kızla ilgili davada yargılanan 35 yaşındaki anneyi cinayetten, 47 yaşındaki eşini de tasarlamadan cinayet işlemekten suçlu buldu. Küçük kızın annesi polise verdiği ifadede “Kızım ölmeden bir gün önce mutluydu” demiş ancak adli tıp uzmanları, kızın ölmeden günler önce açlığa bağlı koma halinde olduğunu belirleyerek annenin yalanını ortaya koydular.
Başka çocukları da bulunan çiftin kızlarının öldüğü zaman 9 kilogram ağırlığında ve 5 yaşındaki bir çocuğun kemik yapısına sahip olduğu kaydedildi.
Annenin ceza duruşmasının yarın, babanın duruşmasının da psikiyatrik raporlarının hazırlanmasından sonra belirlenecek bir tarihte yapılacağı bildirildi.Çiftin diğer üç kızı ise koruma altına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir